123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

HIIUMAA 2019 AASTA PARIMAD



PARIM TÜDRUK KUNI 16.

Maria Eller                  Koolispordi MM hõbemedal.

Eesti MV-stel orienteerumises 2 hõbemedalit N14 lühi- ja tavarajal.

                                    Euromeeting 2019/Suunto Games in Estonia N14A 1.koht.

PARIM POISS KUNI 16.

Jorgen Kuivonen        Zoom 8 klassi MM - 4. koht.

                                    Laser 4.7 klassis Eesti MV koondtabelis 8. koht.

                                    Zoom 8 klass, Spinnakeri regatt 6. koht.

PARIM NEIU 17-21.

Indra Kutser                Jõulumäe Rattamaraton I koht.

Kõrvemaa Rattamaraton I koht.

Karujärve Rattamaraton I koht.

Hiiumaa Rattanädalavahetus Emmaste öösõit: I koht. Kõpu Rattamaraton: I koht.

PARIM NOORMEES 17-21.

Marcus Mäll               U18 Eesti meistrivõistlused 400m 1.koht ja 200m 1.koht  

Eesti täiskasvanute karikavõistlused 400m 4. koht.

Balti juunioride MV pronksmedal ja Eesti teatemeeskonnaga hõbemedal.

AASTA NOORTE VÕISTKOND 

Raketimudelismi Hiiumaa võistkond

Johanna Aaslepp, Merili Tursk, Sten Andri Laanejõe, Rasmus Pall, Mihkel Metsand

Euroopa MV 4. koht.

AASTA NOORTETREENER

Anu Saue                    Eesti MV-stel võitsid tema õpilased kokku 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku medalit

PARIM NAISVETERAN

Merike Vanjuk            Eesti MV-stel N35 klassis 5 KULDMEDALIT

                                    Balti riikide MV N35 klassis 1.koht

                                    Eestimaa Suvemängud N35 1.koht

PARIM MEESVETERAN

Raivo Rist                    Eesti MV 100 kabes. 70+ 3. koht

                                    Eesti MV Brasiilia kabes. 1. koht

                                    Eesti MV 100. kiirkabes 70+ 1. koht

AASTA TÄISKASVANUTE VÕISTKOND

Postimees Sailing Team         

Sven Nuutmann, Juss Ojala, Kaarel Kruusmägi, Marek Harjak, Mairold Metsaviir, Marten Loopere, Margus Nõmmik, Kristiina Truuverk, Karl Vahtra

ORC Euroopa MV III koht

                                    Muhu Väina regati II koht

                                    KJK kolmapäevaregati sarja 1. koh

AASTA SPORDIÜRITUS

Hiiumaa rahvaralli

AASTA SPORDIKLUBI 

MTÜ Hiiumaa Orienteerujate klubi

HIIUMAALT ALUSTANUD 2019 AASTA PARIM SPORTLANE

Heiki Nabi                   MM-il pronksmedal

                                                Sõjaväelaste MM-il hõbemedal

                                                EM 5. Koht

AASTA TREENER

Anu Saue                    Eesti MV-stel võitsid tema õpilased kokku 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku medalit

AASTA NAISSPORTLANE

Ingrid Reinu                Field – target MM. 3. koht

AASTA MEESSPORTLANE

Boris Ljubtchenko      Jääsurfi MM lühirajaslaalomi 1. koht, kursisõidu 1. koht, kiirussõidu 2. koht

purjelaua kelguklassi Euroopa MV kursisõit 8. koht, slaalomisõit 3. koht, kiirussõit 1. koht

Eesti MV kursisõit 1. koht, slaalomisõit 1. koht, kiirussõit 2. koht  

AASTA SPONSOR         OÜ Faasion

OÜ Hiiumaa Köök ja Pagar

AS JETOIL

AS Sportland              

Cramo Estonia AS

New Balance

AS KAWE

Hiiumaa vald

Coop Hiiumaa

Hiiumaa Spordiliit 2008